Projektowanie i aranżacja wnętrz w DOBRYCH PROJEKTACH

Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz: mieszkań, domów, rezydencji, apartamentów i lokali pod wynajem. Przez kilkanaście lat działalności zawodowej zaprojektowaliśmy wnętrza setek mieszkań i domów zarówno w Polsce jak i za granicą. Dbamy, aby aranżowane przez nas przestrzenie uwzględniały indywidualne oczekiwania i możliwości inwestorów. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby przez co nasze realizacje są bardzo różne, bo też każdy nasz Klient ma inny styl, inną osobowość i inne potrzeby. Do każdego projektowego wnętrza podchodzimy z pasją i stuprocentowym zaangażowaniem. Nie boimy się nowych wyzwań i z łatwością odnajdujemy się w każdym stylu. Podczas projektowania nasz Klient jest naszym partnerem, z którym tworzymy drużynę! Zależy nam, aby dla wszystkich był to miły i inspirujący czas, do którego wraca się myślami z uśmiechem na twarzy. Uważamy, że polecenia naszych usług przez zadowolonych Klientów to najwyższy stopień uznania pracy jaką wykonujemy.

Pomagamy na każdym etapie prac: funkcjonalnie rozplanujemy przestrzeń, za pomocą wizualizacji przedstawimy koncepcje, wykonamy projekt techniczny potrzebny wykonawcy, stolarzowi lub deweloperowi. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami z różnych branż tworząc z nimi jeden team. Koordynujemy pracami wykonawczymi i współpracujemy z podwykonawcami. To nam daje gwarancję, że cały proces zmierza w zaplanowanym przez nas kierunku.

Często naszymi Klientami są osoby na stałe mieszkające poza Trójmiastem lub za granicą kraju (Włochy, Szwecja, Niemcy, Luksemburg), które nie mają możliwości, ani czasu na udział w procesie realizacji. Wówczas pomagamy tak, aby jak najbardziej odciążyć ich, ograniczając wkład głównie do zatwierdzenia projektu i dokonywania płatności za zamówienia.

Gdy zachodzi taka potrzeba projektujemy potrzebne do wnętrza meble i czuwamy nad ich realizacją. Są to meble do kuchni, łazienki, garderoby, ale też wolnostojące: sofy, stoły, pufy, konsole i wiele innych. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi od lat rzemieślnikami (stolarz, tapicer, krawcowa) bez ograniczeń tworzymy każdy mebel, również stolarkę drzwiową. Dzięki temu nasze projekty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Nasze wnętrza goszczą na okładkach najlepszych czasopism branżowych i na naszym kanale YouTube, blogu, Instagramie i facebooku.

Zapraszamy
mgr inż. architekt Katarzyna Sobańska-Jóźwiak
wraz z zespołem

KONTAKT

Spotkanie jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

adres: ul. Kartuska 343/13, 80-125 Gdańsk
telefon: 503 614 602
mail: listy@dobreprojekty.com

(W przypadku zapytań o koszt projektu potrzebne nam będą następujące informacje: lokalizacja inwestycji, stan deweloperski czy używane, rzuty lokalu, preferowany termin realizacji.)

NIP: 583 262 82 14 Regon: 220269364

Zobacz nas na YouTube

Doradztwo inwestycyjne

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, posiadanej wiedzy, znajomości rynku i indywidualnych potrzeb Klienta udzielamy fachowej pomocy w zakresie wyboru nieruchomości (dom, mieszkanie) do zakupu. Przygotowujemy: analizę wnętrza, sprawdzamy potencjał i możliwości aranżacyjne, interpretujemy lokalizację w rejonie, proponujemy wprowadzenie ewentualnych zmian w układzie, które podwyższą funkcjonalność lokalu.